Rulman Ticaret
  • Iletisim
  • Rulman Ticaret

ARB

 

ARB, Hindistan’ın başlıca rulman üreticilerinden biridir. 1990’da kurulan şirket, konik makaralı rulman, bilyalı rulman, silindirik makaralı rulman, yuvarlak makaralı rulman, debriyaj rulmanı, iğneli rulman, UCP rulman, su pompası rulmanı, tek sıralı bilyalı rulman, açısal bilyalı rulman üretmektedir. Bu rulmanların, dizel motorlar, makine araçları, vinçler, su pompası montajı, tekstil ve tarım araçları, elektrik motorları, fanlar, bulaşık makineleri, kağıt üretim makineleri gibi otomotiv ve sanayi alanlarında uygulamaları vardır.
ARB’nin rulman imalatçısı olarak başarısı kalite ve düşük maliyet arayışından gelir. İmalat kalitesine ve düşük maliyete odaklanması sonucu Hindistan’ın önde gelen mühendislik şirketlerinden biri haline gelmiştir. Rulman endüstrisinde 40 yıllık tecrübesiyle profesyoneller tarafından yönetilir. Başlangıcından itibaren kısa bir sürede, kendine otomotivden endüstriyel makinelere, ev aletlerine kadar kendine yer edinmiştir.
Başlangıçta kişisel bir girişimken ARB şu an yıllık büyümesi %40 olan bir limited şirketidir. Ülke genelindeki distribütörleri, bayileri ve orijinal parça imalatçıları sayesinde, bu büyüme yıllar boyunca sürmüştür.


 

...

Go to Top

Copyright (C) Rulman Ticaret İnşaat ve Sanayi Limited Şirketi. All Rights Reserved